![](https://pulsar-radio.ece.uop.gr/wp-content/uploads/2023/10/rendle_basophobic2.png)
Eirini Nikolopoulou, Thanasis Koutras
Eirini: art & science, lomo look, ομπρελίτσες στην παραλία, σανομπάλες, καμένα φιλμ, σκέψεις σε χαρτοπετσέτες και αναπάντητα ερωτήματα: πότε επιτέλους θα γίνει κάτι για εμάς που εστιάζουμε με το αριστερό μάτι; Thanasis: street photography, film development με ολίγον light-leak, και καθόλου scanning. σε διαρκή αναζήτηση όσο το δυνατό περισσότερων film cameras μικρού, μεσαίου και μεγάλου…
Ώρα Μετάδοσης
6:00 pm - 8:00 pm
Τετάρτη
Bokeh – The Radio Show
Εβδομαδιαία εκπομπή με την Ειρήνη και τον Θανάση